Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu vodorovná

Komjatná - Kvačany 2 - 0 (1 - 0)

Komjatná-Kvačany_2-0_(1-0)

Autor: Otto Brtko

Vydretá remíza

Naše mužstvo zdá sa podcenilo súpera po svojich dobrých výkonoch vonku. Jamník hral umnú hru, viac sa pohyboval v strede poľa a dokonca dvakrát viedol. Naši futbalisti zvýšenou snahou vyrovnali, no tesne pred polčasom hostia viedli z jedenástky 1 : 2. Na začiatku druhého polčasu bol vylúčený domáci Kendera, no Komjatná zabojovala a vyrovnala tiež z 11 metrového kopu.

Góly za Komjatnú: Peter Kendera 1,Rastislav Karlík 1, (11m)

Komjatná - Jamník 2 - 2 (1 - 2)

Prvá výhra Komjatnej v novej sezóne.

Naši futbalisti nadviazali na dobrý výkon z Kvačian a zaslúžene vyhrali v Iľanove, keď v prvom polčase prehrávali už 2 : 0 po zbytočných chybách v obrane.Výsledok mohol byť z pohľadu Komjatnej aj krajší, no nemáme šťastie pri premieňaní šancí. Vďaka hráčom za veľkú snahu a predvedený výkon.

Góly za Komjatnú: Rastislav Karlík 1, Michal Maťokár 1, Damian Gallo 1

Iľanovo - Komjatná 2 - 3 ( 2 - 1 )

Iľanovo - Komjatná 2 - 3 (2 - 1)

Maťokárov gól na 2 - 2

Gallov gól na 2 - 3

Výborná hra Komjatnej..

Naši futbalisti konečne ukázali hru, na ktorú sú fanúšikovia zvyknutí. Všetci hráči si zaslúžia absolutórium za predvedený výkon. V dobrom svetle sa ukázal Dávid Lacko i Tomáš Kubis a samozrejme mladý "ostrieľaný" Michal Maťokár. Takisto treba pochváliť aj naše nové posily. S takýmito výkonmi Komjatná nebude mať v I. triede žiadny problém s umiestnením. Zápas v Kvačanoch sme si zaslúžili vyhrať aj napriek zahodenej jedenástke domáceho mužstva, no to by sme museli premieňať aspoň vyložené šance.

Kvačany - Komjatná 0 - 0

Kvačany - Komjatná 0 - 0 Futbal I. trieda 2009/2010

Prvý domáci zápas sklamaním.

Komjatná privítala na svojom ihrisku nováčika z Liptovského Jána. Všetci si pamätáme nováčikovský elán Komjatnej v minulom ročníku. Bolo to niečo podobné, ako predvádzal Lipt. Ján na našom ihrisku v nedeľu 16.08.2009. Za krásneho počasia sa umnou hrou hostia dopracovali k víťazstvu a možno konštatovať, že výsledok je spravodlivý. Najlepším hráčom na ihrisku bol brankár Komjatnej Jaroslav Maslo.

Góly za Komjatnú: Ľubomír Kubáň 1, Ján Kovalčík 1 (11.m)

Komjatná - Lipt. Ján 2 - 3 (1-0)

Komjatná - Lipt. Ján 2 - 3  (1-0)

Kubáňov gól z priameho kopu

Kovalčíkov gól z 11. metrov

Rozpačitý začiatok sezóny pre Komjatnú....

Prvý zápas sezóny I. triedy 2009/2010 a hneď susedské derby medzi Švošovom a Komjatnou. Pekná nedeľa 9.8.2009 predpovedala malú futbalovú slávnosť, veď takéto zápasy mali vždy dobrú návštevnosť. Nebolo tomu inak ani teraz a zaujímavý zápas sledovalo asi tristo divákov, keď značnú časť tvorili fanúšikovia hostí. Komjatná nastúpila s piatimi novými hráčmi, z ktorých väčšina je na hosťovaní z Hrboltovej. Zápas bol vcelku zaujímavý, no hostia si pokazili šancu na lepší výsledok zbytočným vylúčením hráča už v 20. minúte zápasu. V konečnom hodnotení možno konštatovať, že domáci vyhrali zaslúžene. Výsledok je ale pre snaživých hostí až príliš krutý.

Gól za Komjatnú: Ján Kovalčík (11 m)

Švošov - Komjatná 4 - 1 (1-1)

Švošov - Komjatná 4 - 1  (1-1)

Gól z jedenástky na 3 - 1

Futbalisti Komjatnej odohrali na domácom ihrisku v nedeľu 2. augusta 2009 priateľský zápas s mužstvom z Bieleho Potoka. V zápase priemernej úrovne zvíťazili domáci futbalisti s posilami z Hrboltovej 3 : 1.

Góly za Komjatnú: Stanislav Volna 1, Michal Maťokár 2

Komjatná - Biely Potok 3 - 1 (prípravný zápas)

Komjatná - Biely Potok 3 - 1